Coach ICF

Rekomendacje

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy coaching jest dla Ciebie, odpowiem tak! Pod jednym warunkiem – jeśli Ty sam chcesz coś zmienić w swoim życiu. Jestem pewna, że Agnieszka może Ci w tym pomóc. Jest uczciwa, szczera, obiektywna, profesjonalna. To osoba, która aktywnie słucha i stara się Ciebie zrozumieć, a nie oceniać. Wystarczy, że zaryzykujesz i Jej zaufasz.

W moim przypadku Agnieszka pomogła mi się rozwinąć personalnie i okiełznać ekstrawertyczny charakter, nabrać dystansu, uspokoić się wewnętrznie i dojrzeć do ważnych decyzji. Po roku od zakończenia sesji mogę tak powiedzieć. I dodam jeszcze, że jestem szczęśliwa! Aga dziękuję Ci za to!

Marta Masiuk

 

Agnieszka Polarczyk-Białek jest profesjonalnym i skutecznym coachem, który dzięki swemu zaangażowaniu i rzetelnym kompetencjom pomógł mi osiągnąć cel, na którym mi bardzo zależało. To, nad czym pracowałam z Agnieszką, było dla mnie olbrzymim wyzwaniem, ale udało się właśnie dzięki coachingowi! Warsztat pracy Agnieszki oraz jej pozytywne i dopingujące nastawienie odegrało istotną rolę w moim sukcesie i za to jestem Agnieszce bardzo wdzięczna. Jestem pewna, że wrócę do Agnieszki z kolejnymi wyzwaniami.

Aleksandra Motriuk, właściciel firmy InterComm

 

Trening umysłu, osobowości, praca nad zachowaniami, sposobem działania, a niejednokrotnie nad wartościami. Szczerość, zaufanie, szacunek, profesjonalność, brak ograniczeń, celowość […]. Te i wiele innych określeń przedstawia osobę, która pomoże zrozumieć Ci siebie i zmieni choć trochę Twoje spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. Czy wyobrażałeś sobie, że odpowiadając na często proste pytania, jesteś w stanie z własnych odpowiedzi uzyskać drogę do obranego celu? Gdy tego doświadczysz okaże się, że całe rozwiązanie było w Tobie i sam po nie sięgnąłeś. To wszystko jest możliwe, mając przy sobie odpowiedniego coacha, takiego jak Agnieszka.

Wit – zadowolony „coachee”

 

Współpracując z Agnieszką, odkryłem nowe możliwości planowania kariery. Odkryłem, że możliwości leżą dosłownie na ziemi. Trzeba tylko to zauważyć. Najlepsze, że te wszystkie rzeczy były we Mnie, Ona pomogła mi je wydobyć.

Marek – inżynier z korporacji

 

„3xTAK”

Współpraca z Agnieszką, jako trenerem, nie jest moim pierwszym podejściem do coachingu. Wcześniej miałem już do czynienia z coachingiem z innym trenerem. Mogę, więc z pełną odpowiedzialnością ocenić efektywność pracy. Dodatkowo możliwość porównania uświadomiła mi, jak ważny jest dobry trener w mojej drodze do „wolności” (umysłu). Agnieszka jest moim trenerem. Mamy za sobą kilkanaście sesji, na których mogłem pracować nad różnymi problemami, zarówno zawodowymi, jak również tymi, które mocno ingerowały w moje życie prywatne. Każda z sesji z Agnieszką kończyła się sukcesem, tzn. świadomością, że zrobiłem krok do przodu. Na niektórych z nich odkrywałem, że problem leży zupełnie gdzieś indziej niż myślałem – co nie jest bez znaczenia.

Agnieszka jest wymagającym trenerem, niemniej jednak jej profesjonalizm i pasja w tym, co robi, przynosi niewymierne korzyści. Zaufanie, otwartość, chęć rozmowy i indywidualne podejście są kluczowymi czynnikami sukcesu w coachingu. Agnieszka to gwarantuje. Ważne jest również to, abyś to TY zaufał i otworzył się na swoje własne problemy. 

Czy jestem zadowolony ze współpracy z Agnieszką? Czy udało mi się znaleźć istotę problemów? Czy odnalazłem właściwy kierunek w ich rozwiązaniu? Odpowiedź jest prosta: 3xTAK!

Nasza współpraca nadal trwa – pracujemy nad kolejnymi tematami.

Michał  globalny lider w firmie z branży motoryzacyjnej

 

Agnieszkę spotkałam w okresie dużych zmian w swoich życiu. Byłam zagubiona i zła na cały świat. Opowiedziała mi o swojej pasji, bo tak nazywa to, co robi w coachingu i po 2 latach z całą pewnością mogę się pod tym podpisać obiema rękami. Nie musiała mnie namawiać do udziału w sesjach coachingu, bo gdy się jej słucha ma się nieodpartą chęć pójścia z nią na koniec świata. Tak oto zaczęła się moja podróż z jej profesjonalnym wsparciem w nowy rozdział w moim życiu.

Ze mną prowadzi coaching personalny (life), dzięki naszym sesjom nauczyłam się stawiać sobie cele i je realizować. Analizować sytuację i wyciągać z niej to, co najlepsze dla mnie. Nauczyłam się koncentrować na swoich mocnych stronach i je rozwijać.

Agnieszka jest profesjonalistą w każdym calu, a do tego pasjonatem człowieka. Zawsze widzi w ludziach potencjał, czym skutecznie zaraża innych.

Mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa jeszcze następne lata, bo praca z Agnieszką uskrzydla.

Dominika Wójtowicz