Coach ICF

O mnie

Agnieszka Polarczyk-Białek, Executive Coach ICF, Trener mentalny i Mediator

apb

coaching | pasja | wizja

Jestem założycielką firmy Manufaktura Osiągnięć, Coachem, Trenerem mentalnym i Mediatorem. W latach 2018-2019 pełniłam funkcję V-ce Dyrektora Wrocławskiego Oddziału ICF. Obecnie współpracuję z uczelniami wyższymi, szkołami podstawowymi i ponadpodstawowymi oraz Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi we Wrocławiu. Specjalizuję się w Executive coachingu, pracuję z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching i team coaching. Wspieram działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuję wg standardów International Coach Federation i pomagam ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Moją pasją są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuję z rodzicami uczniów szkół podstawowych i średnich oraz z kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuję z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych.

Cechuje mnie autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiadam wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowałam na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN. Zajmowałam się m.in. wdrożeniami dużych, globalnych projektów oraz wsparciem managerów przygotowując ich do roli mentora. Przeprowadziłam ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączę ze ścisłym umysłem inżyniera.

Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu z tytułem mgr inż. Biotechnologii Żywienia Człowieka i inżynierii produkcji. Jestem również absolwentką podyplomowych studiów Prawa Pracy i Administracji Uniwersytetu Poznańskiego oraz podyplomowych studiów Mediacji Rodzinnych, Biznesowych i Karnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Ponadto ukończyłam Studia Zawodowe Coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Ewy Mukoid w Krakowie.

Nabyłam doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich oraz z obszaru life coachingu.

Moją misją jest pomaganie tym, którzy są gotowi na konfrontację ze sobą, tym wszystkim, którzy potrzebują zmienić swoje życie. Pomagam ludziom bez względu ma wiek, płeć, kwalifikacje zawodowe czy moment w życiu. Wierzę, iż nigdy nie jest za późno na zmianę i nigdy nie jest za późno by zacząć od nowa.

 

 https://www.youtube.com/watch?v=m4W-rXmziIc

Motto Agnieszki: „Myśl. Wierz. Marz. Miej odwagę”