Coach ICF

Blog

 • #koronawirus Jak zadbać o siebie, aby móc wyjść z domu po kwarantannie?

         20 kwietnia 2020  

         Pytacie o to, co można robić, gdy okres kwarantanny się wydłuża, a ilość pomysłów w głowie maleje?

         Otóż życie w izolowanym otoczeniu, z dala od przyjaciół, a nawet bliskiej rodziny, nie jest łatwe i będzie swoistego rodzaju testem dla nas wszystkich.

   

   

   

 • #koronawirus Twoje nastawienie w nowej rzeczywistości

  30 marca 2020

  Jak się czujesz? Jakie masz nastawienie do wszystkiego, czym się otaczasz w nowych realiach?

  Być może o uśmiech jest dzisiaj trochę trudniej.

  Być może jest to kwestia osobowości i splotu zdarzeń, które mają na nas wpływ.

  Ja zauważyłam, że gdy się uśmiecham i mam dobry nastrój, udziela się on innym osobom z mojego otoczenia.

 • #Koronawirus ŚWIAT SIĘ ZMIENIA. Zadbaj o czas, który dostałeś.

  23 marca 2020

  Świat już jest inny, a kiedy sytuacja z #koronawirusem zostanie opanowana, świat nie będzie już taki sam. Co się zmieniło? Jak przetrwać ten trudny czas? O co warto zadbać?

  Takie pytania do mnie przesyłacie, więc odpowiem po kolei. Co się zmieniło?

 • #Korona i inne #wirusy - Na co masz wpływ?

  16 marca 2020

  Dzisiejszy wpis poświęcę temu, co obserwuję u ludzi w obecnym czasie – #koronawirusa czy raczej #COVID-19. Rozmawiam z osobami bardzo mi bliskimi, jak i takimi, których nie znam zbyt długo i zbyt dobrze. Jestem w kontakcie z osobami, które mieszkają na stałe w innych krajach m.in. w Chinach, Japonii, Francji, Szwajcarii, Czechach, Wielkiej Brytanii, Szkocji i Australii.

  Sytuacja jest z pewnością nowa i nie łatwa. Większość osób opiera się na tym, co widzi i słyszy w mediach. Nie ma w tym nic złego, jednak wg mnie oglądanie bez przerwy TV , słuchanie radia 24/7 niepotrzebnie może powodować panikę i strach. #Strach, jako #emocja, jest oczywiście potrzebny, ale gdzie jest granica?

 • Bunt nastolatka - fakt czy mit

  8 marca 2020

  Dzisiaj o tym czym jest bunt i czym się różni od buntu nastolatka. Czy można go wyeliminować? zmniejszyć? O tym jak sobie poradzić w takich sytuacjach i czuć się z tym dobrze.

  Bycie rodzicem może być najbardziej rozwijającą i fascynującą przygoda Twojego życia. Zapraszam do lektury i do kontaktu.

 • Czy warto walczyć o miłość w związku?

  11 lutego 2020

  Zrobiłam ostatnio małą ankietę wśród moich odbiorców, klientów, współpracowników, fanów, aby zapytać o czym chcieliby czytać na moim blogu. Okazało się, że lubią słuchać https://www.youtube.com/channel/UCIGah_fQ7ghuxBJ52TIh6JA?view_as=subscriber , kiedy mówię o relacjach, o różnych rolach życiowych, mamy, żony. Zatem wpisy te będą o takich właśnie dylematach z perspektywy mojej - coacha, z obszarów life, inspirowane tym, o czym do mnie piszecie i mówicie, ale także moją własną historią. Jako mama dwójki cudownych dzieci i żona, z ponad 20 letnim stażem, trochę już doświadczyłam i chętnie się tym podzielę. Dzisiaj o uczuciu w związku partnerskim każdego rodzaju.

 • Moc efektywnej komunikacji

  24 stycznia 2020

  Co ważnego jest gdy rozmawiamy? jak to robimy? na co zwrócić uwagę, aby poznać tą niezwykłą umiejętność i móc nazywać ją sztuką? Zapraszam do komentarzy oraz dzielenia się Waszym doświadczeniem

 • Skąd pomysł na bloga?

  3. lutego 2020

  Zapraszam do przeczytania mojego drugiego wpisu, który z nazwy powinien być pierwszym;) oraz do komentarzy i otwartego dialogu.